ideaLPMS Nedir?

idea’nın Ar-Ge’ye dayalı innovatif çalışmaları sonucunda geliştirilmiş ürünlerinden bir olan ideaLPMS, Microsoft .Net altyapısı ve güvenliğiyle, güçlü veritabanı entegrasyonuyla, XML’in hızıyla ve içerik üretici olmaktan kaynaklanan bilgi birikimiyle iddialı SCORM uyumlu bir LMS’tir.

LMS ile Portal Management System’in (PMS) birleştirerek, kullanıcı LMS yöneticisinin LMS’i isteğine göre, üreticiye ihtiyaç duymadan şekillendirebilmesi avantajı sağlar.
LMS Yöneticisi yeni sayfalar ve yeni roller ekleyebilir; hangi rolün hangi sayfaları göreceğini belirleyebilir. Böylece sadece LMS özellikleri ile değil; yanı sıra eğitimi destekleyici forumlar, duyuru ve aktivite sayfaları ve kullanıcının isteğine göre yapılandırılabilir destek sayfaları ile tüm etkinlik bilgilerini de barındırabilir.
ideaLPMS, 2004 yılında Bağımsız bir kuruluş olan www.brandonhall.com sitesinde 217 LMS arasında yapılan testlerde benzersiz özelliklere sahip LMS olarak değerlendirilmiştir.

ideaLPMS'in Özellikleri Nelerdir?

member-1

Portal Yapı

İdeaLPMS, modüler yapısı sayesinde sadece LMS özellikleriyle değil, eğitimi destekleyici forumlar, duyuru ve aktivite sayfaları, kullanıcının isteğine göre yapılandırılabilir destek sayfaları ile ön plana çıkmaktadır.

Sıfır Bütçeyle Internal Marketing

İdeaLPMS, e-learning projelerinde zamanla önemi gittikçe artan, tutundurma/internal marketing konusunda sıfır bütçeli bir imkân vermektedir.

member-2
member-3

Gerçek e-Kampüs

ideaLPMS, eğitim sistemi bilgilerinin yanı sıra tüm tartışma ve etkinlik bilgilerini de barındırabilen özgün bir yapı sunmaktadır. Böylece kurumlar gerçek bir e-kampus yaratabilme ve yönetebilme yeteneğine sahip olmaktadırlar.

Topluluk Oluşturma

Başarı hikâyeleri, oyunlar, duyurular, yarışmalar, ayın elemanı, ayın eğitimi, eğitim ipuçları ve benzerleri, eğitimlere ilgi ve yakınlık duyulmasını sağlamakta ve motivasyonu arttırmaktadır. Böylelikle “öğrenme” ortak paydası altında bir topluluk oluşturulabilmektedir.

member-2
member-5

Eğitmen ve Danışmanlar

ideaLPMS, kullanıcı ile eğitimlerden sorumlu olan eğitmen ve danışmanlar ile portal üzerinden iletişim kurabilir, sorularını yöneltebilirler.

Yeni Nesil Raporlama

ideaLPMS ile sadece önceden tanımlanmış raporlarla yetnimek zorunda değilsiniz. Sayısız veriyi filtreleyerek o an ihtiyaç duyduğunuz raporu kendiniz yaratabilkirsiniz.

member-5
ideaLPMS ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bize yazınız

İletişim

  • İDEA Öğrenim Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi

  • Pazartesi- Cuma: 9:00 AM to 5:00 PM
  • Adres: Büdotek Teknopark
    Dudullu OSB, DES 2. Cadde No.8 34776
    Ümraniye / İSTANBUL

  • Telefon: (0216) 629 8090